Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

12 miesięcy Disney plus w cenie 8

Michał Miśko
Opublikowano
12 miesięcy Disney plus w cenie 8
Diisney+

Już od dzisiaj fani Disney+ w Polsce mogą zarejestrować się, by skorzystać z wyjątkowej oferty powitalnej w cenie 229,90 zł za rok. Dzięki niej fani będą mogli cieszyć się Disney+ przez 12 miesięcy płacąc jedynie za 8.

Rejestracja na ofertę powitalną w Disney Plus jest dostępna do północy 13 czerwca i musi zostać wykupiona do 26 czerwca. W tych widełkach czasowych będzie można zgarnąć całoroczny abonament Disney Plus w cenie 229 złotych i 90 groszy, czyli tyle, ile standardowo kosztować będzie jedynie 8 miesięcy abonamentu.

Disney+ wystartuje w Polsce 14 czerwca tego roku. Standardowa cena w dniu premiery wyniesie 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej.  Subskrybenci będą mieli dostęp do takich seriali jak Księga Boby Fetta i The Mandalorian oraz długo wyczekiwanego serialu Obi-Wan Kenobi. Ponadto zobaczą Moon Knight, serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem, a także nominowany do Nagrody Akademii film Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni z Simu Liu i Awkwafiną.

Dodatkowo subskrybenci będą mogli spędzić czas przy wielu tytułach ze studia Disneya i Pixara, w tym nominowanej do Nagrody Akademii animacji Luca (Disney/Pixar) oraz uhonorowanych Oskarem Naszym magicznym Encanto (Walt Disney Animation Studio) i Cruelli z Emmą Stone w roli kultowej Cruelli de Mon.

W ramach ogólnorozrywkowych produkcji, w Disney+ będzie można zobaczyć również takie tytuły jak popularny, oryginalny serial komediowy Zbrodnie po sąsiedzku oraz seriale Pam i Tommy, The Kardashians, Królowe, a także Simpsonowie, Grey’s Anatomy: Chirurdzy, 9-1-1 czy Czarno to widzę. Z kolei National Geographic przedstawi Świat według Jeffa Goldbluma i doceniony Nagrodą Akademii Free Solo: Ekstremalna wspinaczka.

Użytkownicy Disney+ będą mieć dostęp do najwyższej jakości serwisu, nawet na czterech urządzeniach jednocześnie, do funkcji IMAX Enhanced przy wybranych tytułach oraz do nieograniczonej liczby pobrań nawet na dziesięciu urządzeniach, a także będą mieć możliwość ustawienia do siedmiu profili, w tym kontroli rodzicielskiej na dostosowanym specjalnie dla dzieci profilu dziecięcym, który pozwala na dostęp do treści ograniczonych ze względu na wiek odbiorców.

 

 technologia i rozrywka