Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Geekweb - eAdministracja

Profil Zaufany także w bankach spółdzielczych stars

Pierwszych 15 banków spółdzielczych zostało włączonych do systemu Ministerstwa Cyfryzacji i w związku z tym ich klienci będąmogli skorzytsać profilu zaufanego. W planach jest włączenie 500 takich placówek.

Jadąc na wakacje w Europie warto zabrać EKUZ stars

Zaczął się sezon wakacyjny. Wielu Polaków wybierze w tym okresie, mimo wszystko, wypoczynek poza granicami Polski. Ci z Was, którzy wybiorą destynacje europejskie powinni pamiętać o wyrobieniu Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Bezpieczna podróż na wakacje. Podstawowe dane autokaru sprawdzisz w Internecie stars

Rozpoczęły się wakacje. Wielu rodziców, pomimo sytuacji pandemicznej, wyśle swoje dzieci na wypoczynek i ważne jest dla nich, żeby dotarły w docelowe miejsce bezpiecznie. Sprawdzenie autokaru, którym będą podróżować to jedna z pierwszych rzeczy, jakie można zrobić. Pojazd można teraz skontrolować, w podstawowym zakresie, również przez Internet.

Wybory prezydenckie 2020: Chcesz głosować poza miejscem zamieszkania lub korespondencyjnie? Zapisz się online, bo czasu jest coraz mniej

Jeśli w najbliższych wyborach prezydenckich chcesz głosować poza miejscem zamieszkania musisz dopisać się do właściwego spisu wyborców. Możesz to jednak zrobić online. Usługa taka udostępniona została także z myślą o osobach niepełnosprawnych. W tym roku możesz zgłosić także chęć głosowania korespondencyjnego.

Pięć milionów profili zaufanych stars

Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że z funkcji profilu zaufanego korzysta już pięć milionów Polaków i Polek.

Subskrybuj to źródło RSS