Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Toy Story 4 z rekordem weekendu whatshot

Toy Story 4 zadebiutował z najlepszym wynikiem weekendu oraz z najlepszym jak dotąd wynikiem otwarcia spośród wszystkich części serii.

Dołącz do facebookowej grupy We are geeks whatshot

Geekweb to portal tworzony z pasji do nauki, technologii, rozrywki. Chcę dawać Wam wysokiej jakości treści, ale także inspirować do dyskusji i zachęcać do interakcji. W tym właśnie celu powstała facebookowa grupa We are geeks.

Amerykanie celują w użytkowników Chomikuj whatshot

Amerykańskie Stowarzyszenie Wydawców Muzyki celuje w polski serwis Chomikuj.pl i jego użytkowników. O pomoc Amerykanie poprosili sąd.

Premiera The C64 w grudniu whatshot

Pod koniec 2017 roku na rozrastającym się rynku retro zadebiutował c64 mini, czyli miniaturowy emulator komputera Commodore 64 z preinstalowanymi 64, licencjonowanymi grami. Jego producent, Retro Games Ltd., ogłosił, że pełnowymiarowa wersja tego sprzętu zadebiutuje na rynku 5 grudnia 2019.

Phoenix ma szansę zostać najlepszym filmowym Jokerem whatshot

W październiku do kin wejdzie Joker, czyli film przedstawiający genezę powstania największego z wrogów komiksowego Batmana. W tę rolę wcieli się Joaquin Phoenix i ma szansę stać się dotąd najlepszym filmowym Jokerem.