Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Garść nowych informacji na temat PC Classic whatshot

Wygląda na to, że projekt PC Classic nie umarł. Szef Unit-e, firmy stojącej za mini retro pecetem, opublikował w formie wideo kilka informacji dotyczącego postępu prac.

Bezpieczna podróż na ferie. Podstawowe dane autokaru sprawdzisz w Internecie whatshot

Rozpoczęły się zimowe ferie. Wielu rodziców wysyła swoje dzieci na wypoczynek i ważne jest dla nich, żeby dotarły w docelowe miejsce bezpiecznie. Sprawdzenie autokaru, którym będą podróżować to jedna z pierwszych rzeczy, jakie można zrobić. Pojazd można teraz skontrolować, w podstawowym zakresie, również przez Internet.

Spiderman: Far from home

Premiera kolejnej odsłony przygód Spidermana planowana jest na 5 lipca 2019 roku.

Bird Box z rekordem Netflixa whatshot

Jedna z najnowszych propozycji Netflix, film Bird Box, został najchętniej oglądanym w historii w ciągu tygodnia od swojej premiery.

Sztuczna Inteligencja i Big Data wspierają zarządzanie elektrownią whatshot

Pierwszy model predykcyjny, wykorzystujący nowoczesne modele wykrywania anomalii i przewidywania awarii, został wdrożony w należącej do TAURON Elektrowni Łagisza. Działanie systemu sprowadza się do analizy dużych zbiorów danych sensorowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod sztucznej inteligencji (m.in. Deep Learning – nowoczesna odmiana sieci neuronowych).