Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Michał

Michał

fgdfgdfgfddg

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwszy McDonald's stars

Słynna obecnie na całym świecie marka swoimi korzeniami sięga roku 1940.

Czy da się odszukać sprawców ostatnich alarmów bombowych? stars

Ostatnie alarmy bombowe, które skierowane były głównie do szkół w czasie przeprowadzania tegorocznych matur, liczy się w setki. Wiele osób w sieci zastanawia się czy to rzeczywiście takie trudne odnaleźć sprawcę czy sprawców takich głupich żartów?

"HamasCyberHQ.exe has been removed". Rakietami w kod stars

O tym jak traktować cyberatak ze strony innego podmiotu państwowego lub niepaństwowego, godzący w szeroko pojęte bezpieczeństwo narodowe debatuje się już od ponad dekady, od momentu tzw. pierwszej cyberwojny. Po 2007 roku NATO wypracowało stanowisko, że każdą tego typu agresję należy traktować indywidualnie, a ewentualne uruchomienie art. 5 Traktatu Północnoatlantyckiego poprzedzi dogłębna analiza. Podobne rozwiązania, czyli fizyczny kontratak w odpowiedzi na agresję w cyberprzestrzeni, przewiduje Doktryna Nuklearna Stanów Zjednoczonych wdrożona na początku kadencji prezydenta Donalda Trumpa. Są to jednak wszystko teoretyczne rozważania, rożne warianty scenariusza w odpowiedzi na różne ewentualne wydarzenia. Izrael takich dylematów nie ma.

Premiera gry Wolfenstein 3D

5 maja 1992 roku premierę miała jedna z najgłośniejszych gier komputerowych w historii - Wolfenstein 3D.

Subskrybuj to źródło RSS