Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Michał

Michał

fgdfgdfgfddg

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Toy Story 4 z rekordem weekendu stars

Toy Story 4 zadebiutował z najlepszym wynikiem weekendu oraz z najlepszym jak dotąd wynikiem otwarcia spośród wszystkich części serii.

Dołącz do facebookowej grupy We are geeks stars

Geekweb to portal tworzony z pasji do nauki, technologii, rozrywki. Chcę dawać Wam wysokiej jakości treści, ale także inspirować do dyskusji i zachęcać do interakcji. W tym właśnie celu powstała facebookowa grupa We are geeks.

Amerykanie celują w użytkowników Chomikuj stars

Amerykańskie Stowarzyszenie Wydawców Muzyki celuje w polski serwis Chomikuj.pl i jego użytkowników. O pomoc Amerykanie poprosili sąd.

Premiera The C64 w grudniu stars

Pod koniec 2017 roku na rozrastającym się rynku retro zadebiutował c64 mini, czyli miniaturowy emulator komputera Commodore 64 z preinstalowanymi 64, licencjonowanymi grami. Jego producent, Retro Games Ltd., ogłosił, że pełnowymiarowa wersja tego sprzętu zadebiutuje na rynku 5 grudnia 2019.

Phoenix ma szansę zostać najlepszym filmowym Jokerem stars

W październiku do kin wejdzie Joker, czyli film przedstawiający genezę powstania największego z wrogów komiksowego Batmana. W tę rolę wcieli się Joaquin Phoenix i ma szansę stać się dotąd najlepszym filmowym Jokerem.

Subskrybuj to źródło RSS