Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Drugie urodziny bloga

Drugie urodziny bloga
2 lata bloga technologicznie/geekweb

Dziś druga rocznica powstania mojego bloga.

Dokładnie 27 września 2014 roku postanowiłem oficjalnie zaprezentować swojego bloga światu. Dziś mija więc dwa lata od tamtej decyzji. W tym czasie blog przeszedł kilka zmian, zarówno jeśli chodzi o layout strony, ale również i zmianę nazwy. Pierwotnie blog funkcjonował pod domeną technologicznie.com, ale kilka tygodni temu przekształcił się w geekweb.pl. Wydaje mi się, że nowa nazwa bardziej odzwierciedla to, o czym chcę pisać na blogu. A propos pisania, to oczywiście zdaję sobie sprawę doskonale, że w dzisiejszych czasach kilka tekstów w miesiącu to zdecydowanie za mało (a i "tekstów to także za duże słowo). Staram sie jednak i starać się będę, aby blog żył i stawał się coraz większy. Przy okazji, dodałem właśnie dwie nowe kategorie wpisów - felietony oraz retro, tłumaczyć chyba nie trzeba, co bedzie się pod tymi kategoriami pojawiać.

Mam nadzieję, że Ci trafiający na mój blog znajdują tu coś dla siebie. A jeśli tak, to czasem zostawcie także coś dla mnie - jakiś komentarz, like czy udostępnienie. Obiecuję, że jeszcze Was zaskoczę.