Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Ubisoft zapowiedział nowy tytuł battle royale

Ubisoft też chce mieć swój własny battle royale i właśnie poznaliśmy szczegóły.

Francuskie studio Ubisoft po wielu tygodniach spekulacji zapowiedziało swój tytuł z gatunku battle royale. Akcja Hyper Space będzie dziać się w futurystycznej metropolii roku 2054. Gra dostępna będzie na PC oraz obecną generację konsol. 

Hyper Space udostępni dwa modele rozgrywki: klasyczny battle royale w którym dążymy do eliminacji wszystkich przeciwników oraz tryb w którym gracze dążą do zdobycia korony, a następnie utrzymanie jej przez określony czas. Aktualnie gra jest w fazie testów. Chętni gracze mogą zapisywać się poprzez dedykowaną stronę internetową. Oficjalną datę premiery, oprócz tego, że ma nastąpić jeszcze w 2020 roku, na razie nie znamy.

Hyper Space od Ubisoft dołączy do grona innych battleroyale, które znajdują się już na rynku. Są to Fortnite, PUBG, Apex Legends oraz Call of Duty: Warzone. Tryb rozgrywki w Hyper Space to free2play.