Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Microsoft kończy produkcję Xboxa One X i One S all digital

Microsoft kończy produkcję Xboxa One X i One S all digital
źródło: Unsplash

Koniec konsol obecnej generacji zbliża się wielkimi krokami. 

Microsoft zakończył produkcję dwóch wersji swojej konsoli nowej generacji - Xboxa One X i One S all digital. Firma z Redmond nazywa to naturalnym krokiem na drodze do przejścia na Xbox Series X, ale zastrzega jednocześnie, że Xbox One S pozostaje w produkcji i sprzedaży.

 Xbox One X to mocniejsza wersja konsoli obecnej generacji. Premierę miała w 2017 roku i charakteryzowała się, oprócz wszystkich cech Xboxa One, sześcioma teraflopami garficznej mocy obliczeniowej, możliwością strumieniowania obrazu w rozdzielczości 4K i 60 fps, oraz większą o 40 procent mocą konsoli. One S all digital debiutowała w 2019 roku i od standardowej One S różnił ją jedynie brak napędu nośników fizycznych. W momencie premiery cena Xboxa One X ustalono na 499 dolarów, all digital kosztował 200 dolarów mniej. Pomiędzy nimi była One S w cenie 349 dolarów za wersję 1TB oraz 299 dolarów za wersję z 500 GB dyskiem twardym.