Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Apple zadba o twoją formę

Oprócz wszystkich urządzeń, które zaprezentowało Apple na ostatniej swojej konferencji jest również usługa Apple Fitness+.

Apple Fitness+ to jedna z nowych usług subskrypcyjnych firmy z Cupertino. Usługa będzie współpracować z zegarkiem Apple, mierząc i wyświetlając dane użytkownika dotyczące jego zdrowia, podczas gdy na większym ekranie wyświetlane będą wideotreningi. Apple w ten sposób chce konkurować z podobnymi usługami, takimi jak Fiit czy Peleton, które już w tej chwili dostępne są na systemy iOS.

Podobnie jak w przypadku innych tego typu usług, Fitness+ od Apple pozwoli zachowywać swoje osiągnięcia treningowe i porównywać je oraz rywalizować z innymi użytkownikami. Usługa ruszy pierwotnie w sześciu krajach pod koniec tego roku. Ma kosztować 9,99 dolara miesięcznie lub, przy płatności z góry za rok, 79,99. Każdy klient będzie mógł dzielić usługę na pięć osób ze swojego gospodarstwa domowego dzięki Family Sharing. Fitness+ będzie wymagać Apple Watcha Serii 3 lub nowszego i co najmniej iPhone'a lub iPhone'a SE.