Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Nowe szczegóły dotyczące AtariBox
Nowe szczegóły dotyczące AtariBox

Nowe szczegóły dotyczące AtariBox

O zapowiedzianej przez Atari konsoli AtariBox pisałem w lipcu. Legendarna firma branży gier wideo właśnie ujawniła nowe detale na temat swojego sprzętu.

Z poprzednim wpisem dotyczącym AtariBox możecie zapoznać się tutaj, nie będę go powtarzał. Ważne tutaj jest to, jakie kolejne szczegóły podało atari na temat swojego boxa. Przede wszystkim AtariBox ma pracować na procesorze AMD z grafiką Radeon oraz pod kontrolą systemu operacyjnego Linux. Ma zawierać preinstalowaną, bogatą bibliotekę znanych i lubianych gier. Całość, jak podaje Atari, ma być komputerem PC, który będziemy mogli postawić pod telewizorem, ale od innych tego typu sprzętów ma odróżniać go otwartość systemu. Premiera została zaplanowana na wiosnę 2018 roku.

Co ważne, Atari podało także widełki cenowe nowej konsoli - mają się one zamknąć w przedziale 249 do 199 dolarów. Atari potwierdza także, że stylizowana na drewno wersja AtariBox zostanie zbudowana z prawdziwego drewna.

Atari zaprezentowało także pierwsze, realne zdjęcia produktu (prototypu).