Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Garść nowych informacji na temat PC Classic
Garść nowych informacji na temat PC Classic

Garść nowych informacji na temat PC Classic

Wygląda na to, że projekt PC Classic nie umarł. Szef Unit-e, firmy stojącej za mini retro pecetem, opublikował w formie wideo kilka informacji dotyczącego postępu prac.

Szef Unit-e, Eric Yockey, zamieścił w serwisie You Tube na początku stycznia wideo w którym tłumaczy na jakim etapie jest projekt PC Classic, czyli mini retro komputera wyposażonego w klasyczne tytuły z lat 80. i 90. O całym projekcie szerzej pisałem w listopadzie ubiegłego roku, a więc odsyłam do tamtego tekstu. Yockey w aktualizacji tłumaczy w zasadzie jedynie dwie rzeczy - obecnie jego firma pracuje nad interfejsem PC Classic, druga rzecz dotyczy akcji crowdfundongowej. Ta miała rozpocząć się na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku. Nie doszło do tego z kilku powodów, a ostatecznie ma ona rozpocząć się za kilka tygodni. Według słów prezesa Unit-e firma ma na ten moment zabezpieczone 41 licencji klasycznych, pecetowych gier. Nie wszystkie one znajdą się jednak w oryginalnej wersji PC Classic, niektóre do pobrania będą za dodatkową opłatą. Jednym słowem żadna lista gier dostępnych z PC Classic w dniu zakupu nie jest w tej chwili dostępna.

Reszta materiału to odpowiedzi na komentarze i pytania widzów, które zamieszczone zostały pod pierwszym materiałem wideo prezentującym pomysł PC Classic.

PC Classic ma być wyposażony w złącze HDMI oraz AV i USB