Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Cyberpunk 2077: Jest nowy zwiastun gry

  • Gry
  • Opublikowano

Night City Wire, czyli prezentacja gry Cyberpunk 2077 odbyła się w czwartek, 25 czerwca. Zobaczyliśmy w jej trakcie zupełnie nowy zwiastun gry Cyberpunk 2077.

The Gig/ Fucha życia

25 minutowy pokaz gry Cyberpunk 2077 odbył się 25 czerwca o godzinie 18 i składał będzie się z trzech modułów: nowego zwiastuna gry, pokazu z rozgrywki oraz spotkania z twórcami. Wszystko to odbyło się na platformie Twitch. Najnowszy zwiastun, nazwany The Gig, to najlepsza, jak do tej pory zachęta do kupna gry. Przedstawiciele CD projekt Red zapewniają, że wszystko co w nim zobaczyliśmy to elementy pochodzące z pierwszych godzin rozgrywki.

To, czego jeszcze dowiedzieliśmy się z dzisiejszej transmisji to to, że Cyberpunk, zupełnie niespodziewanie, otrzyma również animowany serial, który dostępny będzie na platformie Netflix.

Kilka dni temu ogłoszono, że Cyberpunk 2077 ukaże się 19 listopada 2020 roku, a nie jak zapowiadano wcześniej we wrześniu (a jeszcze wcześniej w kwietniu). W oczekiwaniu na grę możecie pobrać również 4 GB paczkę grafik, pixel artów, tapet i grafik koncepcyjnych ze świata Cyberpunk 2077 zupełnie za darmo na GOG.