Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
GTA: San Andreas za darmo. Wystarczy pobrać Rockstar Games Launcher
GTA: San Andreas za darmo. Wystarczy pobrać Rockstar Games Launcher
  • Gry
  • Opublikowano

GTA: San Andreas za darmo. Wystarczy pobrać Rockstar Games Launcher

Rockstar rozdaje San Andreas za darmo. Śpieszcie się!

Pobierając Rockstar Games Launcher możecie otrzymać w prezencie GTA: San Andreas, czyli jedną z najlepszych odsłon serii Grand Theft Auto. Lepiej się po śpieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo.

Co to w ogóle jest Rockstar Games Launcher? Mający premierę właśnie 17 września 2019 roku launcher łączy funkcjonalności konta Social Club, dzięki któremu można pobierać i kupować gry wcześniej zakupione przez sklep Rockstar oraz uruchamiać gry tego wydawcy z innych usług, takich jak np. Steam.

Samo GTA: San Andreas wydane zostało w 2004 roku. Dziś to gra kultowa, jedna z najlepszych odsłon serii Grand Theft Auto, ale w momencie premiery zmagała się z niemałymi kłopotami, związanymi głównie z osobą głównego bohatera. CJ jest bowiem czarnoskóry, co według wielu obserwatorów, w tym poczytnego New York Timesa, utrwalało stereotyp czarnoskórych w Ameryce jako gangsterów. Odrzucając kwestie światopoglądowe to wciąż świetna gra, którą gorąco polecam. Szczególnie, że możecie ją teraz zgarnąć za darmo.