Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
GOG Galaxy 2.0. Jeden launcher, aby rządzić nimi wszystkimi
GOG Galaxy 2.0. Jeden launcher, aby rządzić nimi wszystkimi
  • Gry
  • Posted

GOG Galaxy 2.0. Jeden launcher, aby rządzić nimi wszystkimi

Wreszcie dostałem zaproszenie do pobrania nowej wersji GOG Galaxy. I mogę powiedzieć jedno - nareszcie wszystko w jednym miejscu.

Launcher GOG w wersji 2.0 przechodzi właśnie fazę otwartych beta testów. Zapisać może się każdy, ale zaproszenia do pobrania programu przychodzą w przeróżnych terminach. Na swoje musiałem czekać dość długo, ale po pobraniu okazało się, że to właśnie aplikacja na którą czekałem. Wreszcie w jednym miejscu mogę mieć posiadane przez siebie gry z różnych platform - GOGa, Steama, Origin, Playstation Network, XBox Live, UPlay i Epic Games Store.

Moja biblioteka nie jest duża, w kolekcji mam jedynie 52 gry. Mam jednak wszystko w jednym miejscu i gry z jakiejkolwiek platformy mogę pobrać, zainstalować i uruchomić, tylko przy pomocy Galaxy 2.0. Launcher od CD Projektu pozwala nam także na podglądać listę zdobytych w grach trofeów, porównanie ich z osiągnięciami innych graczy, w tym naszych znajomych, tworząc w ten sposób swego rodzaju rankingi. Jeśli GOG Galaxy 2.0 będzie się rozwijał dalej, dodając nowe funkcjonalności cross platformowe, to sukces tej platformy jest raczej murowany.