Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Batman free week na Epic Games Store
Batman free week na Epic Games Store
  • Gry
  • Posted

Batman free week na Epic Games Store

Sześć gier z Batmanem za darmo z okazji Batman free week.

Batman free week na Epic Games Store oznacza aż sześć (!) gier z zamaskowanym mścicielem w roli głównej. Trzy z cyklu Lego oraz trzy dorosłe, mroczne od Rocksteady Studios. I to wszystko za darmo na Epic Games Store. Oferta, jak zwykle, ograniczona w czasie więc radzę swoje kopie tych gier zaklikać sobie zawczasu. Promocja trwa do 26 września.

Batman: Arkham Collection to stworzona przez Rocksteady trylogia gier Arkham w swojej ostatecznej wersji, która w jedną całość scala zawartość wydaną od początku serii. Doświadcz dwóch gier, które uchodzą za jedne z najbardziej docenianych w swoim gatunku - Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City wraz z ich w pełni odświeżoną i ulepszoną grafiką. Kulminacyjną częścią twojego doświadczenia z serią Arkham niech będzie jej pełen fajerwerków finał - Batman: Arkham Knight. Wciel się w Batmana, by korzystając z szerokiego wachlarza jego umiejętności i gadżetów stawić czoła najniebezpieczniejszym złoczyńcom Gotham i zmierzyć się na końcu z największym zagrożeniem dla miasta, którego Batman przysiągł chronić.

Lego Batman przedstawiać chyba nikomu specjalnie nie trzeba. Klasyczna trylogia od Traveller's Tales.