Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
GTA V za darmo w Epic Games Store (ale serwery padają)
GTA 5 za darmo w Epic Games Store od jutra. To bardzo prawdopodobne
  • Gry
  • Opublikowano

GTA V za darmo w Epic Games Store (ale serwery padają)

W Epic Games Store w ramach darmowej gry pojawiło się GTA V.

Serwis Game Pressure donosi, że już 14 maja w ramach darmowej gry w Epic Games Store pojawi się GTA V. Informacja ma pochodzić z bardzo wiarygodnego źródła. Jeśli tak się stanie to wielki hit Rockstar dostępny będzie do pobrania bez jakichkolwiek opłat do 21 maja. Tak pisałem wczoraj, dziś GTA V faktycznie dostępne jest w sklepie Epic za darmo. Problem może polegać jednak na tym, że mało komu (póki co) uda się tam wejśc, serwery są bowiem tak obciążone. Na pobranie mamy jednak tydzień, każdy zdąży.

I to nie wszystko. Gra miała by pojawić się w wersji Premium Edition, czyli poza samą grą otrzymalibyśmy dostęp do GTA V Online oraz zawartości dodatkowej.

GTA V to wciąż wielki hit. Swoją premierę gra miała w 2013 roku i do tej pory nie schodzi z list najlepiej sprzedających się tytułów. W dobę po premierze GTA V wygenerowało ponad 815 milionów dolarów przychodu na całym świecie. Do grudnia 2019 roku sprzedało się ponad 120 milionów kopii tej gry. Tylko pomiędzy majem 2019 roku a lutym 2020 roku znalazło się ponad 10 milionów nabywców Grand Theft Auto Five. Gra została wydana na platformy PS3, PS4, XBox 360, Xbox One oraz Windows.