Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Jak zabezpieczyć swoje konto na Facebooku? whatshot

Choć wielu osobom ten wpis może wydać się trywialny, to, jak pokazuje doświadczenie, kradzieże facebookowych kont wciąż są na porządku dziennym.

Nowa fala scamu na Fecebooku. Tym razem z motywem porwania dziecka whatshot

Raz za razem na Facebooku pojawiają się viralowe wiadomości, które mają bazować na współczuciu i chęci pomocy, a w ostateczności prowadzić do przejęcia ich kont. Nie inaczej jest i tym razem, a motywem przewodnim jest porwanie dziecka.

Czy trzeba bać się nowych dowodów osobistych? whatshot

Od nieco ponad trzech tygodni w naszym kraju można składać wnioski na wydanie nowego dowodu osobistego, tzw. e-dowodu. Wokół tego dokumentu narosło już kilka mitów z którymi należało by się rozprawić. Czy nowo wydawany Polakom dokument jest bezpieczny, kto dysponuje…

Jak usunąć swoją aktywność w google?

Prywatność w Internecie to z jednej strony oksymoron, a z drugiej coś, o co dbać (w różnym stopniu) zdaje się coraz więcej internautów. W tym krótkim poradniku pokażę wam, jak usunąć swoją aktywność z Google. Tak na wszelki wypadek.