Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Warner ustalił daty premier kinowych trzech filmów na 2023 rok

  • Sprzęt
  • Opublikowano

Studio Wanrer podało daty premier swoich trzech filmów na 2023 rok. Wszystkie zadebiutować mają w kinach, ani słowa o premierze w HBO Max.

Trzy pierwsze daty premier swoich filmów podało studio Warner na rok 2023. Będą to prequel do Mad Maxa: Fury Road o tytule Furiosa, którego premierę ustalono na 23 czerwca, animację Coyote vs. Acme z datą premiery na 21 lipca oraz musical Kolor Purpury. Ten film przewidziano na 20 grudnia 2023 roku. Co ciekawe w zapowiedziach nie podano czy filmy te zadebiutują również jednocześnie w usłudze streamingowej HBO Max, ale oczywiście może sięto zmienić, bowiem stoimy dopiero u progu roku 2021. Na tę chwilę wygląda jednak, że Warner wciąż wierzy w tradycyjny model w którym na film idziemy do kina.

Dlaczego wspominamy o HBO Max? W przyszłym roku bowiem premiery kinowe Warnera jednocześnie odbędą się również na tej platformie. Ma to związek z decyzją wytwórni, a ta związana jest oczywiście z trwającą pandemią koronawirusa. Najnowsze produkcje mają być dostępne na płatnej platformie HBO przez miesiąc, a następnie mają na jakiś czas zniknąć z serwisu. Jednocześnie, jak dotychczas, mają mieć swoje premiery kinowe. Na ten moment Warner przewiduje jednoczesne premiery kinowe i telewizyjne filmów: The Little Things, Judas and the Black Messiah, Tom & Jerry, Godzilla vs. Kong, Mortal Kombat, Those Who Wish Me Dead, The Conjuring: The Devil Made Me Do It, In The Heights, Space Jam: A New Legacy, The Suicide Squad, Reminiscence, Malignant, Dune, The Many Saints of Newark, King Richard, Cry Macho i Matrix 4. Ostatecznie lista ta może ulec zmianie jeśli dojdzie do jakichś opóźnień.

Z oficjalnym informacji wynika, że HBO Max pojawi się również w Europie (w tym w Polsce) i zastąpi usługi HBO Go i HBO Now, ale dopiero w drugiej połowie 2021 roku. Oznacza to, że polscy widzowie Wonder Woman 1984 w momencie premiery będą musieli obejrzeć jednak (tradycyjnie?) w kinie. Warner przewidział premierę sequelu przygód o Wonder Woman na 25 grudnia. Nie są na ten moment znane również ceny abonamentów HBO Maxa, ani to czy w usłudze tej w naszym kraju będą dostępne polskie produkcje HBO.