Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Facebook podobno buduje swojego smartwatcha

  • Sprzęt
  • Opublikowano

W przyszłym lub w roku 2023 na rynek miałby zostać wypuszczony smartwatch Facebooka. Nikt nie napisał tylko, po co.

Facebook pracuje podobno nad smartwatchem, jak donosi serwus The Information, a na rynku miałby on zadebiutować w przyszłym lub w roku 2023. Miałby oferować wszystko to, co oferują inne tego typu sprzęty, czyli wyświetlanie powiadomień, analiza aktywności sportowej i możliwość wysyłania wiadomości. System ma być oparty o Android, ale istnieją rownież przypuszczenia, że zegarek będzie oparty o jakiś autorski system operacyjny Facebooka. Czy na rynku będzie popyt na kolejne urządzenie, i to jeszcze od Facebooka?

Kolejne wersje zegarka miałyby również współpracować z systemem rozszerzonej rzeczywistości Facebooka - w tym miałaby pomóc zakupiona przez F w 2019 roku firma CTRL-labs. W całej tej ewentualnej zapowiedzi smartwatcha od Facebooka nic jednak nie jest pewne. Poczynając od ewentualnej daty premiery, po cenę, a na tym, czy urządzenie rzeczywiście jest przygotowywane kończąc.