Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Wkrótce nie nadasz już paczki bezpośrednio z Paczkomatu

Michał Miśko
Opublikowano

W automatach inPostu pojawiła się informacja, że już wkrótce zniknie możliwość nadawania przesyłek bezpośrednio z Paczkomatu.

Już wkrótce nie będzie możliwości nadania przesyłki wprost z Paczkomatu. W urządzeniach inPostu pojawiła się informacja, że taka możliwość zostanie wyłączona, i to już od 1 kwietnia. Nadania paczki po 1 kwietnia będzie możliwe jedynie za pomocą aplikacji. W aplikacji mobilnej będzie się dokonywało wszystkich formalności związanych z przesyłką, w tym jej opłacenie. Takie nadanie przesyłki jest już mozliwe od jakiegoś czasu. teraz inPost postanowił wdrożyć to rozwiązanie dla wszystkich klientów.

Za pomocą aplikacji łatwiejsze jest również odebranie paczki. Słuzy do tego funkcja otwierania zdalnego skrytki. Dzięki niej nie trzeba nawet wpisywać jakichkolwiek danych na ekranie urządzenia, skrytka zostaje otwarta bezpośrednio zurządzenia klienta. W aplikacji jest mozliwe również śledzenie wszystkich swoich przesyłek, a także archiwum.