Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

#geekOkazje: realme 8 w przedsprzedaży za 799 złotych!

Michał Miśko
Opublikowano

Realme 8 to jeden z najbardziej opłacalnych smartfonów w segmencie do 1000 złotych. Wyróżnia go rzadko spotykany w tej klasie urządzeń wyświetlacz sAMOLED z wbudowanym z czytnikiem linii papilarnych. Nie zabrakło także aparatu 64 MP, szybkiego ładowania Dart Charge 30 W, ośmiordzeniowego procesora MTK Helio G95 oraz NFC.

Od 13 do 19 kwietnia wersję 4/64 GB smartfona realme 8 można zamówić za 799 złotych – o 100 złotych taniej, niż wynosi jego sugerowana cena rynkowa. W regularnej sprzedaży dostępny będzie od 20 kwietnia. Realme 8 znajdziemy w największych sieciach z elektroniką: Media Expert, RTV EURO AGD, Neonet, X-KOM, Morele.net, Empik, Komputronik, Sferis.pl. Można go kupić również na Allegro oraz w partnerskich sklepach online realmeshop.pl i sklep-realme.pl.

Realme 8 zadebiutował w Polsce 8 kwietnia wraz z modelem 8 Pro i jest najnowszą propozycją marki w segmencie smartfonów do 1000 złotych. Zachowuje wiele z cech modelu Pro, ale jednocześnie pozwala oszczędzić na tym, co nie jest kluczowe dla użytkownika.