Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Kolejna prezentacja Apple odbędzie się 20 kwietnia

Michał Miśko
Opublikowano

Apple Spring Loaded odbędzie się 20 kwietnia. Oficjalnie kolejną prezentację potwierdził Tim Cook.

Plotki mówią, że na kwietniowej prezentacji Apple pokaże nowe iPady Pro. Mają to być modele z ekranami 11 i 12,9 cala, większy z ekranem mini LED. Mają też mieć na pokładzie szybsze procesory, ulepszone kamery i ulepszone porty USB typu C. Apple ma pokazać również nowe iPady mini z 8,5 i 9 calowymi ekranami. Wszystko to 20 kwietnia. Datę na Twitterze potwierdził Tim Cook.

Apple być może pokaże wreszcie AirTags. Konkurencja dla urządzeń Tile była już podobno w produkcji we wrześniu ubiegłego roku, ale do tej pory oficjalnie nie zostały zaprezentowane. AirTag miałoby być czymś w rodzaju breloka przypominanego do kluczy lub portfela z mozliwością lokalizacji tego przedmiotu za pomocą aplikacji. Do konferencji został jedynie tydzień, więc fani firmy z Cupertino nazbyt długo na nowości ze swojej ulubionej firmy się nie naczekają.