Wydrukuj tę stronę

#geekOkazje: Cashback w Planet Plus przy zakupie smartfona realme

Michał Miśko
Opublikowano
#geekOkazje: Cashback w Planet Plus przy zakupie smartfona realme

Wystartowała akcja promocyjna, w której za zakup smartfonów marki realme można otrzymać zwrot środków w wysokości 40 złotych. Aby wziąć udział w akcji, należy zarejestrować się na platformie zakupowej Planet Plus.

Cashback to usługa, dzięki której klient korzystając z dedykowanego linku może otrzymać zwrot części kwoty wydanej na zakupy online. W tym wypadku promocją objęte są urządzenia z kategorii smartfony w sklep-realme.pl, a kwota zwrotu jest stała i wynosi 40 złotych w przypadku pojedynczego zamówienia. Zaoszczędzone pieniądze gromadzą się na koncie użytkownika w platformie zakupowej Planet Plus, skąd można je w każdej chwili wypłacić. Użytkownicy nie ponoszą żadnych kosztów za rejestrację i korzystanie z platformy.

Warunkiem uzyskania cashbacku jest wejście na stronę planetplus.com i wykonanie kilku prostych kroków:

1. Należy zarejestrować konto użytkownika planetplus.pl.
2. Za pomocą wyszukiwarki wyszukać aktywną ofertę realme.
3. Wybrać (kliknąć) w aktywną ofertę. Link poprowadzi klienta bezpośrednio do sklepu internetowego producenta.
4. Następnie należy wybrać model urządzenia i dokonać zakupu.
5. Zwrot w wysokości 40 zł pojawi się w zakładce Twój cashback na platformie zakupowej Planet Plus.

Przed skorzystaniem z promocji zalecane jest wyczyszczenie plików cookies przeglądarki internetowej, a w trakcie samego procesu zakupu nie należy cofać się do poprzedniej karty w przeglądarce. Najlepiej więc upatrzyć sobie urządzenie, a następnie przejść przez cały proces w nowo otwartej karcie przeglądarki.

Akcja promocyjna jest ograniczona czasowo, stąd warto skorzystać z niej jak najszybciej. Cashbacku nie można łączyć z innymi promocjami -urządzenia dostępne w sklepie w obniżonej cenie są wyłączone z programu.

GEEKWEB - lekki blog technologiczno - rozrywkowy