Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

OPPO A74 taniej w czerwcu

Michał Miśko
Opublikowano

Smartfon OPPO A74, który od niedawna jest obecny na polskim rynku, jest teraz dostępny w nowej cenie. Do końca czerwca model można nabyć w wyjątkowej ofercie za 999 złotych, czyli o 200 złotych mniej niż dotychczas. 

OPPO A74 wyróżnia stylowe i lekkie wzornictwo, a jego smukła, zakrzywiona obudowa 3D sprawia, że urządzenie nie tylko jest przyjemne dla oka, ale też pewnie leży w dłoni. Smartfon jest wyposa-żony w baterię o pojemności 5000 mAh. Jej niezawodność gwarantuje też szybkie ładowanie – funkcja Flash Charge o mocy 33 W umożliwia naładowanie baterii do 54 procent w zaledwie 30 minut.

Smartfon jest wyposażony w wyświetlacz AMOLED FHD + o przekątnej 6,43 cala z perforowanym ekranem o wysokim stosunku ekranu do obudowy (90,8 procenta). W efekcie zapewnia wysoką jakość obrazu i sprawia, że wzrok użytkownika nie męczy się nawet przy długim korzystaniu z urządzenia. W połączeniu z rozdzielczością 2400×1080, ekran gwarantuje pełną gamę kolorów, a także żywe i realistyczne barwy. Dodatkowo OPPO A74 dynamicznie dostosowuje jasność ekranu w zależności od natężenia światła otoczenia. W wyświetlacz został wbudowany czytnik linii papilarnych.

Urządzenie zostało wyposażone w potrójny aparat, z głównym obiektywem 48 MP, obiektywem do głębi 2MP i makro 2 MP. Z przodu znajduje się 16 MP aparat do selfie. Smartfon napędza procesor Qualcomm Snapdragon 662 z 4 GB RAM i 128 GB pamięci.

OPPO A74 działa w oparciu o autorski system operacyjny OPPO ColorOS 11.1, który zachowując wszystkie najpopularniejsze funkcje Androida 11, znacząco poszerza jego możliwości. ColorOS oferuje indywidualne dostosowanie interfejsu użytkownika, większą wydajność, płynność działania, dodatkowe efekty i tryby foto oraz wideo, a także ulepszone funkcje prywatności, jak m.in. bezpieczna klawiatura, dzięki której system uniemożliwia nagrywanie ekranu czy przechwytywanie danych za pomocą zdjęcia wyświetlacza.

OPPO A74

OPPO A74 w cenie 999 złotych jest dostępny w sklepach internetowych w partnerskich sieciach retail OPPO oraz w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży.