Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

MagDart, czyli najszybszy na świecie standard bezprzewodowego ładowania

Michał Miśko
Opublikowano
MagDart, czyli najszybszy na świecie standard bezprzewodowego ładowania
realme

MagDart to cały ekosystem zbudowany wokół magnetycznego ładowania, stworzony przez realme i będący szybszą alternatywą dla obecnie dostępnych rozwiązań. Podczas wydarzenia online Magnetic Innovation Event zaprezentowane zostały, między innymi, dwie ładowarki, koncepcyjny smartfon oraz powerbank.

Ekosystem MagDart to kolejna innowacja w portfolio realme, dedykowana w pierwszej kolejności dla młodych osób nastawionych na technologiczną rewolucję. Celem marki jest upowszechnienie standardu, który sprawi, że bezprzewodowe ładowanie będzie nie tylko komfortowe, ale również szybkie.

MagDart 50 W – najszybsza na świecie bezprzewodowa ładowarka magnetyczna

MagDart 50 W to superszybka ładowarka, wyposażona w system aktywnego chłodzenia i przełomowa, jeśli chodzi o szybkość bezprzewodowego ładowania. Jej konstrukcja gwarantuje, że tempo ładowania nie spadnie, a samo urządzenie będzie pracować zawsze z optymalną temperaturą. MagDart wykorzystuje obieg powietrza do chłodzenia cewki magnetycznej, a sama płyta główna jest oddzielona od elementów zespołu ładującego.

Na grafice ładowarka realme MagDart Charger 50W

MagDart 15 W – ładowarka o przekroju 3,9 mm

MagDart 15 W to bardziej kompaktowe rozwiązania w nowym ekosystemie ładowania bezprzewodowego. Ładowarka od realme ma zaledwie 3,9 mm grubości. Jest więc o 26,4% cieńsza niż ładowarka MagSafe i jednocześnie od niej szybsza. Płytę główną i cewkę zaprojektowano tak, aby mieściły się na dwóch końcach wtyczki i podkładki ładującej. Dzięki separacji obu układów konstrukcja ładowarki jest wyjątkowo smukła, a generowane ciepło jest efektywniej odprowadzane.

Na grafice ładowarka MagDart Charger 15W

Powerbank MagDart 2 w 1

Dzięki powerbankowi MagDart i specjalnej podstawce ładującej można stworzyć wyjątkowo kompaktową stację ładującą. Urządzenie może pracować w trybie 2 w 1, gdzie smartfon ładowany jest z powerbanku, w którym energia jest niezależnie uzupełniana w standardzie MagDart, a więc bezprzewodowo. Obudowę powerbanku wykonano z białej wegańskiej skóry oraz aluminium.

Dla smartfonu realme GT stworzone zostało również etui MagDart Charging Case, które zapewnia wsteczną kompatybilność flagowca ze standardem MagDart. Etui wyposażone jest w złącze USB-C, a zaszyty w nim moduł ładowania magnetycznego pozwala bezprzewodowo uzupełnić baterię w smartfonie z wykorzystaniem nowych ładowarek MagDart.

Na garfice etui smartfonu MagDart Case