Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Najszybciej ładujący się smartfon na świecie - realme GT NEO 3 - w Europie od 8 czerwca

Michał Miśko
Opublikowano
Najszybciej ładujący się smartfon na świecie - realme GT NEO 3 - w Europie od 8 czerwca
realme GT Neo 3

Najnowsza seria telefonów GT NEO 3 już wkrótce na europejskim rynku. Dzięki zastosowaniu technologii 150W UltraDart Charging w modelu GT NEO 3 150W wystarczy zaledwie 5 minut, aby naładować telefon od 0 do 50 procent (według danych producenta). Natomiast GT NEO 3T, potrzebuje do tego zaledwie 12 minut (według danych producenta), co czyni go najszybciej ładującym się smartfonem w swojej kategorii. Poza wydajnością, nowe modele realme odznaczają się również wyjątkowym designem, nawiązujących do świata wyścigów i wysokich prędkości.

GT NEO 3: Najszybciej ładujący się smartfon świata

Realme GT NEO 3, wyposażony w technologię UltraDart Charging o mocy 150W, jest najszybciej ładującym się smartfonem na świecie. 5 minut to czas, którego potrzebuje, aby naładować się od 0 do 50 procent baterii. A przynajmniej tak podaje producent. Realme GT NEO 3 charakteryzuje się również wyższym współczynnikiem konwersji ładunku baterii, wydajnością ładowania i niższymi stratami energii.

Dodatkowo smartfon jako pierwszy telefon dostępny w Europie, wyposażono w procesor MediaTek Dimensity 8100 z technologią HyperEngine 5.0, która zapewnia doskonałą wydajność oraz możliwość oszczędzania energii.

Na zdjęciu smartfon realme GT Neo 3

GT NEO 3T: Połączenie wydajności i designu

Realme GT NEO 3T został wyposażony w 80 W SuperDart Charge, procesor Snapdragon 870 i design inspirowany światem motoryzacji. Poza klasyczną edycją, marka realme nawiązała również ponowną współpracę z Dragon Ball Z, której efektem jest limitowana edycja realme GT NEO 3T. Premiera nowej serii nastąpi 8 czerwca. O dostępności i cenach wybranych modeli z serii realme GT NEO 3 w Polsce poinformujemy już niebawem. W dniu premiery w naszym serwisie pojawi się również relacja z kilkutygodniowego użytkowania nowego GT 3.

 

 technologia i rozrywka