Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

W Population One nie zagrają już posiadacze Questa 1

Michał Miśko
Opublikowano

Producent Population one, jednej z najpopularniejszych gier na vr, podał, że na jesieni zakończy wsparcie dla zestawów Quest 1.

Big Box, producent gry Population One, ogłosił, że 31 października zakończone zostanie wsparcie dla zestawów Meta (Oculus) Quest 1. Oznacza to, że posiadacze pierwszych Questów nie będą mogli już uruchomić i zagrać w ten popularny shooter battle-royale.

Jak tłumaczy na swoim blogu producent taki krok jest konieczny, aby gra mogła się rozwijać. Po podanym terminie jedyną metodą na zagranie w Population One na zestawie Quest 1 będzie podłączenie go za pomocą Air Link do komputera i gra w wersję pecetową tego tytułu. Gracze, którzy Population One nabyli w ostatnich sześciu miesiącach, a są posiadaczami Questa 1, który straci wsparcie, mogą starać się o zwrot kosztów. Odcięcie pierwszej wersji Questa od dalszych aktualizacji rodzi zapewne nowy trend za którym pójdą inni producenci gier na vr.

Big Box, producent Population One, od czerwca zeszłego roku, należy do Facebooka (obecnie Meta).

 

 technologia i rozrywka