Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Już za kilka dni realme zaprezentuje swój najnowszy smartfon

Michał Miśko
Opublikowano

Marka realme wprowadzi już za kilka dni na polski rynek nowy smartfon z serii C. W środę, 22 marca, zadebiutuje realme C55 – telefon o jedynym, w swoim segmencie, aparacie AI 64 MP oraz największej, w swojej półce cenowej, pamięci wewnętrznej wynoszącej aż 256 GB.

Nowy telefon realme, który zadebiutuje już 22 marca, będzie pierwszym produktem z serii C wyposażonym we flagowy sensor o dużym rozmiarze pikseli 0.7μm i formacie optycznym 1/2 cala – tym samym, który został  zastosowany w telefonie realme GT Master Edition.

Banner reklamujący premierę realme c55

Realme C55 posiada do 16 GB dynamicznej pamięci RAM i 256 GB ROM, co jest do tej pory największą pamięcią masową w segmencie. Jest także pierwszym urządzeniem z serii, który pracuje w oparciu o system Android 13 z najnowszą nakładą realme UI 4.0.

C55 wprowadza także nowość do telefonów opartych na systemie Android. Mini Capsule to unikalna funkcja powiadamiania, m.in. o stanie ładowania, owinięta wokół przedniego aparatu smartfona. 

- realme pozycjonuje swoją unowocześnioną serię C jako mistrza segmentu, dążąc do dostarczenia topowych, w tej półce cenowej, funkcji. Pragniemy udostępniać rozwiązania i technologie znane z modeli flagowych także użytkownikom smartfonów z niższych segmentów – powiedział Francis Wong, CEO realme Europe.

 

 technologia i rozrywka