Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Pixel Heaven odbędzie się w tym roku online

Michał Miśko
Opublikowano

Ósma edycja Międzynarodowego Festiwalu Gier Pixel Heaven 2020 odbędzie się wyłącznie online.

Pandemia pokonała kolejną imprezę. Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Gier Pixel Heaven poinformowali, że impreza, która zaplanowana została na dni pod 13 do 15 listopada tego roku odbędzie się tylko w formie online.

Do końca liczyliśmy, że uda się nam mimo trudnej sytuacji przeprowadzić wydarzenie w trybie stacjonarnym. Dłużej jednak czekać nie możemy i nie możemy trzymać Was w niepewności.

Impreza nie odbędzie się w zaplanowanym terminie 13 – 15 listopada 2020 r. w halach MIŃSKA 65.
Przenosimy się do sieci i wkrótce poinformujemy o nowej dacie, dokładnej formule i programie pierwszej edycji Pixel Heaven Online.

Organizator podjął również decyzję dotyczącą kwestii organizacyjnych związanych z tegoroczną imprezą.

Dla wszystkich osób, które dotychczas nabyły karty wstępu mamy dwa rozwiązania:
1. Zwrot środków – w tym celu prosimy o e-mail z potwierdzeniem zakupu (biletem) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Nabyta karta wstępu zachowuje ważność na kolejną edycję Festiwalu Pixel Heaven (planowany termin to weekend w pierwszej połowie czerwca 2021) i oczywiście uprawnia do udziału w tegorocznej edycji online. Koszulki i inne gadżety dostarczymy pocztą. Ponadto każda osoba, która zdecyduje się na to rozwiązanie otrzyma od nas wyjątkowy prezent: dostęp do pełnego archiwum magazynu PIXEL w formacie PDF (numery 1 – 65). To łącznie ponad 8000 stron o wartości 643,50 PLN – doskonała okazja do uzupełnienia lub rozpoczęcia kolekcji! W przypadku takiej decyzji, nic nie musicie dodatkowo robić. Nie ukrywamy, że rekomendujemy i z góry dziękujemy za skorzystanie właśnie z tej opcji, czytamy na fanpage'u Pixel Heaven.

Wszystkim Wystawcom, Partnerom i Sponsorom przygotujemy nową, dostosowaną do okoliczności ofertę w odniesieniu do tegorocznej edycji. Ponadto umowy zachowają ważność na kolejną edycję Festiwalu (planowany termin to weekend w pierwszej połowie czerwca 2021). Oczywiście jeżeli z jakichś powodów to rozwiązanie nie jest do przyjęcia dla dotychczasowego partnera / sponsora / wystawcy - istnieje możliwość odstąpienia od umowy i zwrot środków.
Na pewno zdajecie sobie sprawę, że jest to decyzja bardzo trudna dla nas i na pewno smutna dla wielu z Was. Ale wiemy też, że ją rozumiecie. Musimy sobie radzić w zaistniałych okolicznościach. Wierzymy, że po ośmiu latach wspólnego tworzenia wyjątkowego klimatu Pixel Heaven uda się nam przetrwać dziwny czas i wrócimy w przyszłym roku z jeszcze większym pierd..., znaczy przytupem!