Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Jeff Bezos wraca na pozycję najbogatszego człowieka na świecie

Michał Miśko
Opublikowano

191 miliardów dolarów. Tyle właśnie warty jest najbogatszy człowiek świata. Jeff Bezos wraca na pozycję lidera.

Trzech Amerykanów. Trzy osoby związane z technologią. Trzech najbogatszych ludzi na świecie. Na pozycję lidera w tym rankingu powrócił Jeff Bezos, który wyceniany jest obecnie na 191 miliardów dolarów. Tuż za nim Elon Musk, który chwilowo spada z pozycji lidera, a jego majątek wyceniany jest na 190 miliardów dolarów. Trzecie miejsce zajmuje (od wielu lat w czołówce tego rankingu) Bill Gates. Współzałożyciel Microsoftu ma majątek na poziomie 137 miliardów dolarów.

Oprócz pierwszej trójki w dzisiątce znajduje się jeszcze pięciu Amerykanów, założyciel Facebooka, Mark Zuckerberg (104 miliardy dolarów), Larry Page, współzałożyciel Google (97,4 miliarda dolarów), Siegiej Brin, także współzałożyciel Google (94,2 miliardy dolarów), Warren Buffet (93,2 miliarda dolarów) i Steve Ballmer - były prezes Microsoftu ma majątek wyceniany na 87,6 miliarda dolarów. W pierwszej pięćsetce najbogatszych ludzi na świecie nie ma Polaków.