Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Nowości OPPO prosto z Szanghaju

Nowa, globalna inicjatywa w zakresie ładowania, osiągnięcia w obszarze 5G oraz innowacyjne technologie ładowania bezprzewodowego. To zaprezentuje OPPO na tegorocznym Mobile World Congress w Szanghaju.

OPPO, jeden z największych producentów inteligentnych urządzeń na świecie, poinformowało o nowościach, jakie zaprezentuje podczas Mobile World Congress 2021 w Szanghaju. Od 23 do 25 lutego firma przedstawi wyniki badań prowadzonych wraz z partnerami w obszarze łączności 5G, a także najnowsze rozwiązania w zakresie technologii ładowania, koncepcyjne modele smartfonów oraz osiągnięcia w obszarze Internetu rzeczy (IoT).

Szybsze ładowanie dla każdego

Rewolucyjny koncept smartfona OPPO X 2021 z rozsuwanym wyświetlaczem posłuży do prezentacji najnowszej technologii ładowania bezprzewodowego. OPPOpokaże również swoje ostatnie osiągnięcia w rozwoju technologii szybkiego ładowania VOOC. Najważniejszym punktem programu będzie jednak prezentacja globalnej inicjatywy, której celem jest wprowadzenie rozwiązań prostego, błyskawicznego ładowania urządzeń we wszystkich obszarach życia.

Od momentu wprowadzenia na rynek technologii VOOC w 2014 roku OPPO celuje w obszarze rozwiązań szybkiego ładowania urządzeń. Kongres MWCS to okazja do prezentacji innowacji i wspólnych projektów, które będą wytyczać kierunki rozwoju ekosystemu w przyszłości, docierając do szerszej grupy odbiorców i obejmując coraz więcej urządzeń.

Możliwości jakie niesie 5G

Po serii testów w 2020 roku uczestnicy kongresu będą mieli okazję zobaczyć na żywo test szybkości połączenia za pośrednictwem fal milimetrowych 5G od OPPO na stoisku China Unicom. Fale milimetrowe będą podstawą rozwiązań sieci nowej generacji, a już teraz zostały zaimplementowane w urządzeniu OPPO 5G CPE (customer-provided equipment), które zostanie zaprezentowane podczas MWCS.

5G CPE od OPPO konwertuje sygnały 5G, tworząc stabilne i szybkie połączenia Wi-Fi. Dzięki współpracy z wiodącymi partnerami w branży jak Qualcomm i Ericsson, oraz zastosowaniu własnego systemu dwóch anten, urządzenie 5G CPE umożliwia błyskawiczną łączność z siecią 5G. To rozwiązanie idealnie wpasuje się w koncepcję inteligentnych domów przyszłości.

Dla OPPO nie ma rzeczy niemożliwych. Podczas kongresu Mobile World Congress 2021 w Szanghaju zaprezentujemy naszą technologię ładowania najnowszej generacji. OPPO rozwija swoje pole działania – od smartfonów po rozwiązania przeznaczone dla wielu sektorów branżowych, mówi William Liu, President of Global Marketing w OPPO.