Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

CD Projekt przejmuje Digital Scapes

Michał Miśko
Opublikowano

CD projekt poinformował o zakupie kanadyjskiego studia Digital Scapes.

Studio deweloperskie Digital Scapes z którym CD projekt współpracuje od roku 2018 przejdzie w ręce polskiej firmy. List intencyjny w tej sprawie został już podpisany. Polska spółka poinformowała o tym fakcie w komunikacie.

Dobrze znamy zespół Digital Scapes, to nasz zaufany partner. Od trzech lat intensywnie z nimi pracujemy i mamy do nich pełne zaufanie. Digital Scapes wniosło w Cyberpunka 2077 ogrom pracy, pomagając przy rozwijaniu gry i usprawnianiu rozmaitych funkcjonalności. Nowy zespół, oprócz ogólnego wkładu w nasze projekty, pomoże nam udoskonalić naszą technologię i pogłębić zakres kompetencji w tym obszarze" - powiedział Paweł Zawodny CTO w CD Projekt RED.

Kanadyjskie studio będzie czwartym studiem CD projektu, po oddziałach w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Digital Scapes to kilkunastu fachowców specjalizujących się w projektowaniu rozgrywki wieloosobowej, programowaniu i animacji na wszystkie główne platformy gamingowe.