Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Już jutro o 21 kolejny Ubisoft Forward

Michał Miśko
Opublikowano

Już jutro od godziny 21 rozpocznie się transmisja Forward, czyli garść nowości od Ubisoft w ramach targów E3.

12 czerwca będziemy świadkami kolejnego Ubisoft Forward, czyli wydarzenia w trakcie którego poznamy nowości przygotowane przez francuskiego producenta. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20. W jej trakcie Ubisoft podzieli się już najnowszymi wiadomościami o aktualizacjach dla For Honor, Trackmanii, The Crew 2, Brawlhalli, Watch Dogs: Legion oraz innych swoich tytułów. Główny program rozpocznie się o godz. 21, a w nim znajdą się ważne ogłoszenia, aktualizacje niektórych bieżących tytułów i kilka niespodzianek. Nastawcie się na szczegóły na temat następnego elementu w serii Rainbow Six, znanego uprzednio pod nazwą Rainbow Six Quarantine; Ubisoft pokaże również film z rozgrywki oraz zwiastuny, dzięki którym po raz pierwszy dowiemy się o tej zupełnie nowej grze rozgrywanej w trybie kooperacji.

Francuzi zaproszą też w podróż na rajską wyspę Yarę z Far Cry 6, gdzie pośród pełnych akcji przygód poznacie jej mieszkańców, cierpiących pod rządami dyktatora Antóna Castillo, odtwarzanego przez Giancarla Esposito. Przygotujcie się na lawinę sportów ekstremalnych w Riders Republic – to gra w otwartym świecie, przeznaczona dla wielu graczy, w której uczestnicy pokonują szerokie połacie pięknej i bujnej Ameryki Północnej. Dowiemy się również szczegółów o aktualizacjach w bieżących tytułach, takich jak Assassin’s Creed Valhalla czy Rainbow Six Siege, jak również o dwóch produkcjach Ubisoft Film & Television serialu Apple+ Mythic Quest i czekającym już za rogiem filmie Werewolves Within. Oczywiście będzie też trochę niespodzianek.

Po programie głównym, od godziny 22, zespół ds. społecznościowych Rainbow Six Siege zorganizuje odprawę dla społeczności. W jej trakcie członkowie zespołu opowiedzą graczom o najważniejszych sprawach związanych z grą, a twórcy Siege - o tym, jak projektowano Thunderbird, która pojawi się razem z Operacją North Star. W programie przedstawione zostanie też kilka nowości, takich jak ozdoby streamerskie R6S2, paczkę artysty społecznościowego czy partnerstwo w ramach pakietów Sixth Guardian Charity. Jakby tego było mało, deweloperzy zagłębią się w tematy poruszone w zapowiedziach w trakcie głównego programu, a sami gracze będą mogli wejść w posiadanie ekskluzywnej ozdoby fanowskiej w ramach dropów Twitcha.

Aby umożliwić oglądanie Ubisoft Forward jak największej liczbie osób na całym świecie, transmisja głównego programu na stronie Forward opatrzona będzie podpisami w 12 różnych językach. Co więcej, program główny tłumaczony będzie też na amerykański język migowy, a każdy zwiastun w programie otrzyma autodeskrypcję w języku angielskim.