Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Piąty dzień Geeked Week to dzień gier

Michał Miśko
Opublikowano

W piątym dniu Geeked Week rządziły gry.

Piątego dnia Geeked Week rządziły gry. Pięciodniowe wirtualne wydarzenie zakończyło się w piątek prezentacją najnowszych informacji i zapowiedzi związanych z tytułami gamingowymi takimi jak Arcane, Filuś i Kubuś, Castlevania, Wiedźmin czy Resident Evil. 

Castlevania to bardzo udana animacja Netflixa, która zdobyła rzeszę fanów. Teraz ogłoszono, że seria dostanie spin off opowiadający o Richterze Belmoncie rozgrywającego się podczas rewolucji francuskiej. Zaprezentowano również wyjątkową zapowiedź animowanej adaptacji pierwszoosobowej strzelanki Far Cry. Oj, dzieje się. Netflix pokazał również zapowiedź drugiego sezonu Wiedźmina, ale to nie wszystko. Na 9 lipca zapowiedziano WitcherCon, czyli wydarzenie organizowane wspólnie z producentem gry Wiedźmin, CD Projektem. Wydarzenie owiane jest na razie tajemnicą i możemy jedynie spekulować co na nim zobaczymy.

Cały wczorajszy Geeked Week obejrzeć można poniżej.