Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Już tylko tydzień pozostał do zakończenia akcji wsparcia wydania Historii Amigi pixel po pixelu

Michał Miśko
Opublikowano
Już tylko tydzień pozostał do zakończenia akcji wsparcia wydania Historii Amigi pixel po pixelu
Amiga to jeden z najbardziej kultowych komputerow lat 80 i 90

Już tylko tydzień pozostał do zakończenia akcji wsparcia wydania polskiej wersji książki The Story of Commodore Amiga in Pixels. Na liczniku jest 337 procent kwoty bazowej, a więc wszyscy wspierający mogą przygotować się na deszcz dodatkowych nagród.

W niecały weekend od uruchomienia zbiórki projekt wydania polskiej wersji The Story of Commodore Amiga in Pixels (Historia Amigi pixel po pixelu) został sfinansowany przez fanów tego (powiedzieć kultowego, to jak nic nie powiedzieć) komputera, który stał na biurku każdego szanujacego się gracza lat 80. i 90. Za projektem wydania polskiej wersji książki stoi Robert Łapiński, szef Idea ahead, wydawcy miesięczników Pixel i PSX Extreme. Obecnie do zakończenia akcji pozostał tylko tydzień, a na liczniku 337 procent kwoty bazowej.

Na zdjęciu książka pod tytułem Historia Amigi pixel po pixelu

W tej chwili każdy wspierający za co najmniej 60 złotych otrzymuje książkę Historia Amigi pixel po pixelu w druku, płytę CD Amiga Impressions, tekturowy model Amigi 500 i zestaw akcesoriów, 108-stronnicowe wydanie specjalne Action Replay, drukowanie wydanie Amigi w Pixelu, specjalne wydanie magazynu Commodore&Amiga, pełne wersje najlepszych na świecie emulatorów wraz z oprogramowaniem Amiga Foprever 9 Plus Edition oraz C64 Forever 9, inspirowany amigowymi grafikami kalendarz na rok 2022, siedem kart pocztowych z amigowymi motywami, pełne archiwum magazynu Pixel w formacie pdf, specjalne wydanie magazynu Pixel z okazji 30-lecia Amigi w formacie pdf, a także, dodatkowo, imię i nazwisko lub też pseudonim wspierającego może znaleźć się w książce na stronach z podziękowaniami. O to wydawcy zapytają po zakończeniu akcji w specjalnej ankiecie.

Historia Amigi pixel po pixelu to polskie, uzupełnione wydanie The Story of Commodore Amiga in Pixels autorstwa Chrisa Wilkinsa, która ukazała się pierwotnie na rynku brytyjskim. Opowiada jej historię, przygląda się najlepszym grom i prezentuje wspomnienia osób zaangażowanych w powstanie, upadek oraz odrodzenie się pierwszego komputera osobistego, który dobrze wyglądał i dobrze brzmiał. Polskie wydanie Historii Amigi Piksel po Pikselu będzie uzupełnione o materiały o polskich twórcach i przedstawicieli lokalnej demosceny. Zbiórka trwa jeszcze przez tydzień. Możecie ją wesprzeć na wspieram.to/amiga. Do wyczyszczenia został jeszcze jeden próg na poaiozmie 180 tysięcy złotych.