Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Poznaliśmy kolejne, ostateczne progi zbiórki na wydanie Historii Amigi pixel po pixelu

Michał Miśko
Opublikowano

Pozaliśmy dwa, ostateczne progi zbiórki na wydanie książki Historia Amigi pixel po pixelu.

Wczoraj pisaliśmy, że zbiórka w serwisie wspieram.to na wydanie książki o tytule Historia Amigi pixel po pixelu wkroczyła w ostatni tydzień, a na liczniku jest już ponad 330 procent kwoty bazowej. Samo wydanie książki to nie wszystko, bo z każdym kolejnym progiem wspierający otrzymują, oprócz oczywiście drukowanego egzemplarza książki, świetne dodatki. Dziś poznaliśmy dwa ostatnie progi, których przekroczenie zagwarantuje wspierającym na kwotę minimum 60 złotych jeszcze więcej amigowego dobra.

Dwa ostatnie progi to 180 i 210 tysięcy złotych. Przy takim wsparciu organizator zapewnił jeszcze przetłumaczony na język polski, zrekonstrowany, odtworzony i wydrukowany (łącznie 24 strony) jeden z katalogów produktowych niemieckiego oddziału Commodore z początku lat 90. Katalogi takie pojawiały się na targach komputerowych (również w Polsce, gdzie Commodore przez pewien czas wystawiał swoje produkty) w otoczeniu barwnych ulotek reklamowych ze zdjęciami i danymi technicznymi najpopularniejszych produktów – A500, A2000, A3000 i A600. 

 

Przekroczenie ostatniego progu 210 tysięcy złotych to udostępnienie wszystkim wspierającym na minimum 60 złotych archiwum magazynu PSX Extreme z ostatnich dwóch lat (numery 263 - 287 w wersji pdf). Dodatkowo również coś absolutnie unikalnego. Otrzymacie w druku zerowy numer magazynu PSX Extreme! Wspólnie cofniemy się w czasie o ćwierć wieku. Porozmawiamy ze Ścierą o prapoczątkach pisma, zrecenzujemy wybrane gry na Playstation z lat 1995 - 1996, które nie załapały się do pierwszych numerów PSX Extreme. Zalejemy Was retro-publicystyką, ciekawostkami i sami jeszcze nie wiemy czym (czyli będą niespodzianki!). Wszystko w oprawie graficznej i DTP nawiązującymi do stylu XX wieku! - pisze organizator zbiórki.

Na zdjęciu katalog Commodore z lat 90-tych

Zbiórka na wydanie polskiej wersji książki Amiga in Pixels ruszyła kilka tygodni temu, a samą kwotę na wydanie zebrano w pierwszy weekend. Za projektem wydania polskiej wersji książki stoi Robert Łapiński, szef Idea ahead, wydawcy miesięczników Pixel i PSX Extreme. 

Do tej pory osiągnięto próg 150 tysięcy złotych za który każdy wspierający za co najmniej 60 złotych otrzymuje książkę Historia Amigi pixel po pixelu w druku, płytę CD Amiga Impressions, tekturowy model Amigi 500 i zestaw akcesoriów, 108-stronnicowe wydanie specjalne Action Replay, drukowanie wydanie Amigi w Pixelu, specjalne wydanie magazynu Commodore&Amiga, pełne wersje najlepszych na świecie emulatorów wraz z oprogramowaniem Amiga Foprever 9 Plus Edition oraz C64 Forever 9, inspirowany amigowymi grafikami kalendarz na rok 2022, siedem kart pocztowych z amigowymi motywami, pełne archiwum magazynu Pixel w formacie pdf, specjalne wydanie magazynu Pixel z okazji 30-lecia Amigi w formacie pdf, a także, dodatkowo, imię i nazwisko lub też pseudonim wspierającego może znaleźć się w książce na stronach z podziękowaniami. O to wydawcy zapytają po zakończeniu akcji w specjalnej ankiecie.