Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Oglądaj dzisiejszą konferencję Apple na żywo

Michał Miśko
Opublikowano

Konferencja Apple na której najpewniej poznamy nowego iPhone'a rozpocznie się o godzinie 19 czasu polskiego.

IPhone 13 i Apple Watch 7 to sprzęty, które prawdopodobnie zostaną dziś pokazane w trakcie konferencji Apple. Będziecie mogli ją oglądać na żywo za naszym pośrednictwem od godziny 19.

Phone 13, przede wszystkim, może w końcu dostać pojemniejszą baterię. Problem w tym, że Apple nigdy nie podaje oficjalnie jakiej pojemności bateria siedzi w ich urządzeniach. Z serwisu iFixIt wiemy jednak, że w iPhone'ie 12 i 12 Pro najprawdopodobniej jest akumulator o pojemności (jedynie) 2815 mAh. Kolejnym możliwym usprawnieniem w nowym telefonie od Apple może być ekran. Być może 13-ty iPhone w końcu będzie mógł poszczycić się wyższym współczynnikiem odświeżania, tak jak telefony innych producentów - tutaj już w średniej półce 120 Hz zdaje się być standardem, tymczasem iPhone 12 wciąż miał ekran z odświeżaniem 60 Hz.

Krąży również plotka, że nowe modele iPhone'a pro będą posiadały ekran LTPO, czyli low-temperature polycrystalline oxide. Oznacza to, że taki ekran może zmieniać swoją częstotliwośc odświeżania dowolnie według konieczności. Taką technologią dysponuje już Samsung w swoim Galaxy S21 Ultra. Eksperci mówią również o mozliwości pozbawienia iPhone'a wtyku Lightning, co czyniło by smartfona Apple już całkowicie pozbawionego wtyków. Inni z kolei mówią o możliwości powrotu w nowym modelu do Touch ID, a jeszcze inni o mozliwości odblokowywania nowego telefonu za pomocą odcisku palca w jakimkolwiek miejscu na ekranie. Wszystkiego dowiemy się już dziś. Start o godzinie 19.