Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Sprawdź co dobrego dzieje się w drugim dniu na Pixel Heaven

Michał Miśko
Opublikowano

W sobotę oficjalne otwarcie Pixel Heaven. Start już od godziny 10:30.

W drugim dniu Pixel Heaven oficjalnie otwiera się o godzinie 10:30. Już o 11 troche prawniczej gadaniny zapewni uczestnikom radca prawny Miłosz Blicharz z Kaizen Lawyers. Pół godziny później prawdziwa gratka, Alex spotka Borka i sobie porozmawiają. Tradycją jest, że w sobotę, drugiego dnia Pixel Heaven gospodarzem sceny głównej zostaje Aleksy Alex Uchański i prowadzi rozmowy z zaproszonymi przez siebie Gośćmi. Tym razem zaprosił swojego pierwszego szefa, którego nie trzeba przedstawiać. Przygotujcie się na spotkanie z Marcinem Borkiem Borkowskim.

Godzinę później, czyli o 12:30 Games&Beyound, czyli korzystanie z produktów pochodnych wobec gier. Fair use v. ancillary rights. Pozyskiwanie, ochrona i komercjalizacja praw zależnych do gier i ich elementów. O 13 rozpocznie się z kolei dyskusja na temat narodzin komputerowego RPG. O 14 rozpocznie się dyskusja o tym, co sir Clive Sinclair zrobił dla Polaków. Gośćmi Bartka Kluski będą Marcin Borkowski, Adrian Chmielarz, Marcin M. Drews, Krystian Włosek i Robert Łapiński. 60 minut później rozpocznie się rozmowa z gośćmi specjalnymi tegorocznego Pixel Heaven, czyli synem sir Clive'a Sinclaira, Crispinem, przedsiębiorcą i innowatorem oraz jego kuzynem, Grantem - m.in. konstruktorem IRIS eTrike i POCO - Pocket Raspberry Pi Gaming Kit. 

Program drugiego dnia festiwalu Pixel Heaven 2021

O 16 goście festiwalu spotkać będą mogli się z redakcją PSX Extreme, a o 17 Faux Paux live, czyli Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński oraz ich gość na żywo. O 17:40 scenę zawładnie Loading, czyli Marek Pańczyk, Marcin Kiendra, Michał Labocha i Ryszard Chojnowski, którzy podążą śladem kultowych seriali telewizyjnych. Co słychać w projekcie Witchfire? Jaka jest przyszłość rynku gier wideo? Czy jakościowe Indie AAA wygrają? A co w popkulturze i polityce? Tradycyjne spotkanie Marcina M. Drewsa i Adriana Chmielarza na deskach Pixel Heaven rpozcznie się o godzinie 18:30.

O 19:30 rozpocznie się prezentacja nominowanych gier i wręczenie nagród dla najlepszych produkcji prezentowanych podczas Festiwalu Pixel Heaven 2021. A o 20:30 udamy się na afterparty.

Organizatorem Festiwalu Gier Pixel Heaven 2021 jest wydawca magazynów Pixel i PSX Extreme oraz bloga pixelpost.pl. Więcej informacji o wydarzeniu oraz bilety do nabycia na stronie pixelheavenfest.com.