Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

CD-Action: Kolekcjonerski album na 25-lecie magazynu

Andrzej Kania
Opublikowano
CD-Action: Kolekcjonerski album na 25-lecie magazynu
Album z okazji 25-lecia magazynu CD-Action

Z okazji obchodzonego w tym roku 25-lecia CD-Action redakcja kultowego magazynu przygotowała specjalny, kolekcjonerski album o limitowanym nakładzie. To podróż przez 25 lat istnienia magazynu i zbiór historii – niekiedy powszechnie nieznanych, czasem smutnych lub nawet wstydliwych dla samej redakcji. Całość wydana zostanie pod wymownym tytułem CD-Action: Chwile chwały i przypały.

Za nami ponad ćwierć wieku CD-Action. Z tej okazji z myślą o naszych najwierniejszych czytelnikach przygotowaliśmy limitowany album opowiadający historię redakcji i branży gier z perspektywy osoby, która zawsze znajdowała się w samym centrum wydarzeń związanych z magazynem.

Jerzy Mac Abra Poprawa zabierze cię w podróż po pamiętnych numerach CD-Action i wybranych tekstach, które z różnych względów wspominamy. Przybliży ci genezę kultowych cykli, opowie nowe historie i rzuci nowe światło na opowieści, które stali czytelnicy znają lub kojarzą.

Przekopaliśmy grube kilogramy archiwalnych treści, porozmawialiśmy ze starymi autorami. Pośmialiśmy się i pozgrzytaliśmy zębami – a teraz zapraszamy cię, żebyś pośmiał się i pozgrzytał razem z nami, piszą na stronie zamówienia albumu członkowie redakcji i wydawca.

Przyjęto dwa klucze: pamiętne wydarzenia oraz pamiętne teksty z 25 lat istnienia CD-Action. Za przygotowanie albumu odpowiedzialna była osoba najbardziej odpowiednia do tego zadania: Jerzy Mac Abra Poprawa, który zawsze znajdował się w samym centrum wydarzeń związanych z magazynem. Album można kupić w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie CD-Action, planowany termin wysyłki to 2 listopada.

To nie koniec urodzinowych obchodów. Do końca roku zostanie uruchomiony nowy serwis cdaction.pl, który znajduje się obecnie w ostatniej fazie prac. Bardziej szczegółowymi informacjami na jego temat podzielimy się wkrótce.