Wydrukuj tę stronę

Pixel Heaven 2022 zmienia lokalizację

Michał Miśko
Opublikowano
Pixel Heaven 2022 zmienia lokalizację
Pixel Heaven 2022

Tegoroczny Pixel Heaven nie odbędzie się w miejscu w którym pierwotnie zakładano. Organizator poinformował o zmianie lokalizacji. Zajezdnia autobusowa w której planowana była impreza służy bowiem miastu jako punkt pomocy uchodźcom z terenu Ukrainy.

Hala B w Zajezdni Autobusowej, miejsce w którym miał odbyć się 10. festiwal Pixel Heaven, została zajęta przez miasto Warszawa jako jedno z dwóch kluczowych centrów logistycznych w służbie pomocy ofiarom rosyjskiej agresji w Ukrainie. Organizatorzy tegorocznego Pixela zostali więc zmuszeni do zmiany lokalizacji. Nowym adresem 10. edycji PH jest centrum imprezowe przy ul. Mińskiej 25, na które składają się Hala 19 oraz B58, a także Chono Lulu Bistro & Bar to wyjątkowe przestrzenie o niepowtarzalnym, industrialnym charakterze. Jak podkreśla organizator, Robewrt Łapiński, wnętrza te znakomicie podkreślają klimat imprezy, a rozległy teren zewnętrzny umożliwia organizację wygodnej strefy chillout z foodtruckami. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spędzić pełne trzy dni na partyplace.

 

Zaletą jest lokalizacja w pobliżu stacji Metra Stadion Narodowy i dworca PKP Warszawa Wschodnia, co znakomicie ułatwia komunikację i dojazd o każdej porze dnia i nocy.

GEEKWEB - lekki blog technologiczno - rozrywkowy