Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Amerykanie celują w użytkowników Chomikuj whatshot

Amerykańskie Stowarzyszenie Wydawców Muzyki celuje w polski serwis Chomikuj.pl i jego użytkowników. O pomoc Amerykanie poprosili sąd.

Jadąc na wakacje w Europie warto zabrać EKUZ whatshot

Zbliża się sezon wakacyjny. Wielu Polaków wybierze w tym okresie wypoczynek poza granicami Polski. Ci z Was, którzy wybiorą destynacje europejskie powinni pamiętać o wyrobieniu Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Czy da się odszukać sprawców ostatnich alarmów bombowych? whatshot

Ostatnie alarmy bombowe, które skierowane były głównie do szkół w czasie przeprowadzania tegorocznych matur, liczy się w setki. Wiele osób w sieci zastanawia się czy to rzeczywiście takie trudne odnaleźć sprawcę czy sprawców takich głupich żartów?

Fałszywe sklepy wciąż zbierają żniwo whatshot

O ostrzeżeniach NC Cyber dotyczących fałszywych sklepów internetowych pisałem już na początku 2018 roku. Oszuści jednak mają się wciąż dobrze, a fałszywe sklepy nieustannie zbierają żniwo.

Czy Holokaust można pokazać na Instagramie? Niezwykły projekt Eva Stories whatshot

Jak dzisiejszemu nastolatkowi pokazać koszmar wojny i ogrom zła wyrządzonego podczas Holokaustu? Pokoleniu, dla którego wydarzenia II Wojny Światowej są jedynie kilkoma stronicami zapisanymi w podręcznikach historii. Być może łatwiej będzie, kiedy opowie im o tym ktoś w ich wieku.…