Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Punkty szczepień sprawdzisz także na Mapach Google

Michał Miśko
Opublikowano

Polska jest jednym z pierwszych krajów w Europie, w którym można sprawdzić w wyszukiwarce i na Mapach lokalizacje punktów szczepień przeciwko COVID-19. Wcześniej funkcja ta została uruchomiona między innymi w USA, Kanadzie, Indiach i Francji. 

Od początku pandemii Google stara się w znalezieniu wiarygodnych informacji o koronawirusie. Aby pomóc swoim użytkownikom dostosować się do tej nowej normalności, uruchomiono alert SOS w wyszukiwarce, a także dodano do Map Google prawie 250 nowych funkcji i ulepszeń, w tym warstwę danych COVID.

Teraz, gdy zwiększane są wysiłki w zakresie szczepień, Google szuka nowych pomysłów na wspieranie swoich użytkowników w nawigowaniu tego procesu. Polska jest jednym z pierwszych krajów w Europie, w którym sprawdzić można w wyszukiwarce i na Mapach lokalizacje punktów szczepień przeciwko COVID-19. Wcześniej funkcja ta została uruchomiona między innymi w USA, Kanadzie, Indiach i Francji. 

Dostępność punktów szczepień na Mapach wprowadzamy we współpracy z Narodowym Programem Szczepień. Dane o tych lokalizacjach będą regularnie aktualizowane.