Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Twitter będzie miał płatną wersję

Michał Miśko
Opublikowano

Za 2,99 dolara miesięcznie Twitter bedzie oferował więcej opcji, niż w wersji darmowej.

O tym, że Twitter może przygotowywać płatną wersję mówiło się od jakiegoś czasu. Jane Manchun Wong, która znana jest z ujawniania różnych informacji ze świata technologii przed ich oficjalnym ogłoszeniem, odkryła, że za kryptonimem Twitter Blue kryje się płatna wersja serwisu, która zawiera wiele funkcji, kórych nie znajdziemy w darmowej usłudze. Podstawowa opłata ma wynieść 2,99 dolara. Za tę cenę otrzymamy, między innymi, przycisk cofnij wysłanie tweeta (wow), którego nie znajdziemy w darmowej wersji. Za opłatą pozbędziemy się również reklam, które obecnie wyświetlają się na naszej osi czasu. 

Osoby, które zdecydują się zapłacić za używanie Twittera (naprawdę szacun) będą miały, według przecieku, również do dyspozycji funkcję Collections, która ma być zbiorem ulubionych tweetów z możliwością dostępu do niej w każdej chwili. Miejmy nadzieję, że szefowie Twittera wprowadzą również możliwość edycji tweetów, która do dziś nie została wprowadzona, a żenujące jest czasem oglądanie własnego tweeta z literówką i świadomość, że nie można tego poprawić. W 2021 roku..