Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
tech.wp.pl

Najpopularniejsze serwisy technologiczne września 2015

Megapanel podał zestawienie najpopularniejszych serwisów tematycznych w Polsce we wrześniu 2015 roku. Mnie oczywiście najbardziej interesują serwisy technologiczne i temu zestawieniu, krótko, przyjrzymy się w tej notce.

Na miejscu pierwszy w badaniu Megapanel PBI/ Gemius uplasowała się grupa Wirtualna Polska i jej serwis Nowe Technologie z liczbą nieco ponad 7 milionów użytkowników we wrześniu tego roku, co daje im zasięg prawie 29 procentowy. Wiceliderem jest Grupa Onet z zasiegiem prawie 27 procentowym i niemal 7 milionami użytkowników, a na najniższym stopniu podium znalazło się forum elektroda.pl z poand 2 milionami użytkowników, a to daje 9 procentowy udział w tym rynku. Całą stawkę (20. miejsce) zamyka Grupa Cyfrowy Polsat z prawie pół miliona użytkownikami (1,90% udziału).

Badanie Megapanel PBI/ Gemius
Badanie Megapanel PBI/ Gemius

Ogromnym zdziwieniem jest dla mnie osobiście brak w tym zestawieniu serwisu antyweb.pl, który jest dla mnie elementem stałej, codziennej prasówki oraz bloga technologicznie.com, na którego łamach aktualnie się znajdujesz, Drogi Czytelniku. To drugie to oczywiście mój żart.