Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Twórca Dogecoin nie jest zadowolony z obecnego rozwoju rynku kryptowalut

Twórca Dogecoin nie jest zadowolony z obecnego rozwoju rynku kryptowalut
Twórca Dogecoin nie jest zadowolony z obecnego rozwoju rynku kryptowalut

Kapitalizacja kryptowaluty, która w swoim logo ma pysk psa i stworzona została dla żartu, osiągnęła właśnie miliard dolarów. Jackson Palmer, twórca Dogecoin o którym mowa nie jest zbytnio z tego faktu zadowolony.

Dogecoin to kryptowaluta, która powstała w 2013 roku. Do roku 2014 radziła sobie jako tako po czym została niemal zapomniana. Ubiegły rok to jednak ogromny boom na kryptopieniądze, na którym skorzystał także Dogecoin. W ciągu ostatniego miesiąca jego wycena wzrosła o ponad 400 procent, a kapitalizacja osiągnęła poziom miliarda dolarów. Twórca popularnego Doga, Jackson Palmer, który odszedł z projektu w 2015 roku nie widzi w tym jednak nic optymistycznego.

Cała ta dyskusja na temat potencjału inwestycyjnego w kryptowalutach jest martwiąca. Nie idzie to w tym kierunku dla którego technologia ta powstała. Mam wiele zaufania do załogi stojącej za tym oprogramowaniem, ale myślę, że wiele mówi o obecnym rynku kryptowalut to, że żeton z psim pyskiem w logo, który nie otrzymał żadnej aktualizacji oprogramowania od dwóch lat sięga miliardowej kapitalizacji.

Powiedział serwisowi CoinDesk Palmer.

Wykres wartości Dogecoin w ostatnich dniach, źródło: coinmarketcap.com