Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Facebook będzie (też) portalem randkowym
Facebook będzie (też) portalem rankowym

Facebook będzie (też) portalem randkowym

Rynek serwisów randkowych przykuł uwagę Facebooka. O zamiarze stworzenia takiej usługi wewnątrz serwisu poinformował na konferencji F8, Mark Zuckerberg.

Już wkrótce wewnątrz serwisu społecznościowego Facebook uruchomiona zostanie dodatkowa usługa. Będzie to opcjonalna platforma do randkowania. Zapewne jest to odpowiedź serwisu na odpływ młodszych użytkowników z Facebooka, jak również reakcja na stały wzrost popularności tego typu usług w sieci. Na Facebooku, według słów Zuckerberga na wtorkowej konferencji F8, zarejestrowanych jest ponad 200 milionów singli i to ten teren chce zagospodarować niebieska społecznościówka, która jednocześnie wejdzie w szranki z takimi dużymi graczami na rynku jak Tinder czy okCupid.

Na razie nie podano żadnej bliższej daty uruchomienia podserwisu. To kolejny krok Facebooka w stronę stworzenia swoistego internetu w internecie, po chociażby zaimplementowaniu usługi marketplace, polegającej na możliwości kupowania lub sprzedawania przedmiotów za pośrednictwem tego serwisu.