Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Redmi 9C w Polsce od 14 września

  • Mobile
  • Opublikowano
Redmi 9C w Polsce od 14 września
Redmi 9C

Od 14 września na polskim rynku pojawi się kolejny przedstawiciel rodziny Redmi 9 – model Redmi 9C.

Redmi 9C na polskim rynku dostępny będzie od 14 września. Smartfon wyposażony jest m.in. w potrójny aparat, baterię o pojemności 5000 mAh oraz moduł NFC. Urządzenie kosztować będzie od 499 zł za wariant 2 GB RAM i 32 GB ROM. Obecnie w Polsce są już dostępne modele Redmi 9 oraz Redmi 9A.

Redmi 9C to potrójny aparat z SI oraz ekran 6.53 cala

Redmi 9C wyposażony jest w ekran Dot Drop o przekątnej 6.53 cala i baterię o pojemności 5000 mAh. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy układ MediaTek Helio G35, taktowany nawet do 2,3 GHz. Z tyłu urządzenia znajduje się aparat z trzema obiektywami. Dodatkowo smartfon został wyposażony w miejsce na kartę pamięci, można powiększyć ją aż o 512 GB. Redmi 9C będzie dostępny w trzech wariantach kolorystycznych szarym (Midnight Gray), pomarańczowym (Sunrise Orange) oraz niebieskim (Twilight Blue). 

Redmi 9

Od końca czerwca tego roku na rynku jest już dostępny telefon Redmi 9. Smartfon ma poczwórny aparat oraz ekran Dot Drop o rozdzielczości FHD+ i przekątnej 6,53 cala Urządzenie otrzymało układ MediaTek Helio G80 SoC. Wewnętrzne testy Xiaomi pokazały, że zastosowanie tego układu zwiększyło wydajność o 207 procent w porównaniu do poprzedniej generacji. Pojemna bateria 5020 mAh i szybkie ładowanie 18 W przez port USB-C sprawią, że mocy do pracy i grania na pewno nie zabraknie. Ponadto Redmi 9 wyposażony jest w gniazdo jack 3,5 mm, port podczerwieni, wielofunkcyjny NFC, dual sim oraz miejsce na kartę microSD do 512 GB. Redmi 9 jest dostępny także w trzech wariantach kolorystycznych: szarym (Carbon Grey), zielonym (Ocean Green) i fioletowym (Sunset Purple). Wersja 3 GB + 32 GB kosztuje od 649 zł, natomiast 4 GB + 64 GB od 749 zł.

Redmi 9A

Redmi 9A to z kolei budżetowy smartfon, dostępny na polskim rynku od początku sierpnia. Został wyposażony w ekran Dot Drop o przekątnej 6.53 cala i baterię o pojemności 5000 mAh, zapewniającą długie godziny pracy na jednym ładowaniu. Redmi 9A napędzany jest przez ośmiordzeniowy układ MediaTek Helio G25. Dzięki niemu smartfon sprawdzi się w zwykłym, codziennym działaniu. Z tyłu urządzenia został umieszczony aparat 13 MPix ze wsparciem SI. Redmi 9A dostępny jest w wersji 2 GB + 32 GB w cenie od 399 zł.