Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Google Play Pass wchodzi do Polski

  • Mobile
  • Opublikowano
Ogłoszenie partnerskie Ogłoszenie partnerskie

Jeszcze w tym tygodniu usługa Google Play Pass zostanie uruchomiona na urządzeniach z Androidem.

Play Pass to usługa subskrypcyjna, która zapewnia dostęp do setek aplikacji i gier – bez reklam i zakupów w aplikacji. Każdy ma na swoim telefonie ulubione gry oraz aplikacje, i każdy korzysta też z nich trochę inaczej. Dlatego w kolekcji Play Pass użytkownicy znajdą setki tytułów – od gier, które pomogą im się zrelaksować, po aplikacje zwiększające produktywność. Ponadto ulubione klasyki, takie jak np. Sonic the Hedgehog, a także znane wszystkim tytuły m.in. Monument Valley, Terraria czy Star Wars: Knights of the Old Republic. Inne warte uwagi pozycje, to między innymi LIMBO, This War of Mine czy Teslagrad. Co miesiąc pojawiać się będą również kolejne aplikacje i gry - nowe wydania, takie jak Olo Loco i Bright Paw czy świetne tytuły – Dakka Squadron od Phosphor albo seria Worms od Team17, które pojawią się pod koniec tego roku.

Korzystanie z usługi można rozpocząć od miesięcznego okresu próbnego. Subskrypcję będzie można natomiast wykupić za 22,99 zł miesięcznie lub zaoszczędzić dzięki subskrypcji rocznej, wtedy cena wyniesie 139,99 zł. 

Podobnie jak w przypadku Biblioteki rodzinnej Google Play, administratorzy mogą udostępniać swoją subskrypcję Play Pass nawet pięciu innym członkom grupy rodzinnej w Google. Każdy może korzystać z dostępu do Play Pass indywidualnie, więc to, co pobierają inni członkowie rodziny nie będzie miało wpływu na aktywność i doświadczenia każdego z nich. 

Aby ułatwić znalezienie wszystkich tych aplikacji i gier, dodana została również specjalna karta Play Pass dla subskrybentów. Aplikacje i gry Play Pass będzie można znaleźć także w Sklepie Play – wystarczy poszukać charakterystycznego biletu Play Pass. Wszystkie aplikacje i gry odnalezione na stronie głównej Play Pass lub oznaczone biletem w Sklepie Play będą całkowicie odblokowane w ramach subskrypcji.