Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Realme 7 Pro już w sprzedaży

  • Mobile
  • Opublikowano

Realme 7 Pro trafił do sprzedaży w Polsce.

W cenie 1299 złotych dostajesz zarówno ekran Super AMOLED z zaszytym w nim czytnikiem linii papilarnych, rewolucyjne ładowanie Super Dart 65 W, które pozwala uzupełnić baterię w zaledwie 34 minuty, a także 3-letni okres gwarancyjny. To realme 7 Pro.
Cechy realme 7 Pro:
  • ekran 6,4 cala Super AMOLED z czytnikiem biometrycznym,
  • poczwórny aparat z sensorem 64 MP oraz aparat selfie 32 MP, dedykowane tryby do fotografii nocnej oraz gwiezdnej,
  • procesor Qualcomm Snapdragon 720G,
  • głośniki stereo,
  • 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej + obsługa kart microSD,
  • dual SIM
  • 3-letnia gwarancja potwierdzona certyfikacją TÜV Rheinland.

realme 7 Pro zanim trafił w ręce konsumentów został rygorystycznie przetestowany przez ekspertów z jednostki certyfikującej TÜV Rheinland. W serii 22 głównych i 38 pomniejszych symulacji życia codziennego smartfon poddano testom na wytrzymałość i żywotność. Dzięki temu użytkownicy modelu 7 Pro mogą cieszyć się nie dwoma, ale aż trzema latami pełnej gwarancji.  Prokonsumencki format gwarancji 3+2 pozwala także na wymianę urządzenia na nowe w ciągu dwóch miesięcy od momentu zakupu, jeśli okaże się, że urządzenie jest obarczone wadą fabryczną.

Realme to marka technologiczna, specjalizująca się w produkcji smartfonów i produktów IoT o najwyższej jakości, najlepszym designie i wydajności. Zajmuje 7. miejsce na świecie jako producent tego typu sprzętu i znajduje się w oficjalnym zestawieniu największych marek smartfonów według globalnych statystyk. W 2019 roku sprzedaż produktów realme na świecie osiągnęła poziom 25 milionów, notując przy tym 808 procentowy wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim. Ten wynik plasuje realme na pierwszym miejscu wśród producentów, czyniąc z niego najszybciej rozwijającą się markę smartfonów na świecie. Kamieniem milowym obecności marki w tym rejonie jest milion sprzedanych telefonów w ciągu zaledwie 3 dni w samych Indiach, gdzie realme jest obecnie jedną z czterech najlepiej sprzedających się marek. W lipcu 2020 roku realme osiągnęło pułap 40 milionów sprzedanych smartfonów i znajduje się w TOP5 pod kątem sprzedaży na dziewięciu rynkach. Firma działa obecnie na 59 rynkach na całym świecie. 2 kwietnia 2020 roku realme weszło na rynek polski, stając się z miejsca jednym z najważniejszych graczy w branży.