Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Polska premiera realme GT 15 czerwca

Michał Miśko
Opublikowano

Smartfon wyposażony w topowy procesor Qualcomm Snapdragon 888, szybką pamięć UFS 3.1 oraz ekran sAMOLED 6,4 cala z odświeżaniem 120 Hz. Na tle konkurencyjnych modeli z górnej półki będzie wyróżniał się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do wydajności. To realme GT, którego polska premiera ma odbyć się już 15 czerwca.

Długo oczekiwany flagowy smartfon realme GT zadebiutuje w Polsce już 15 czerwca. Premiera odbędzie się o godzinie 14:00 na oficjalnym kanale realme Polska w serwisie YouTube'ie. Realme GT to napędzany procesorem Qualcomm Snapdragon 888 flagowy model marki na rok 2021, który swoją wydajnością oraz dizajnem ma nawiązywać do esencji pojazdów sportowych spod znaku Grand Touring (GT). Stąd charakterystyczny czarno-żółty wariant kolorystyczny smartfonu.

Podobnie jak auta GT, nowy smartfon realme, jak podaje jego producent, ma wyróżniać się ponadprzeciętnymi osiągami i agresywnym wzornictwem. Topowy procesor ze stajni koncernu Qualcomm wspierany jest tu przez ultraszybką pamięć UFS 3.1 oraz ekran sAMOLED 6,4 cala z odświeżaniem 120 Hz. Użytkownicy mogą liczyć również na ekspresowe ładowanie w standardzie SuperDart Charge 65 W, dzięki któremu do uzupełnienia energii w baterii o pojemności 4500 mAh wystarczy zaledwie 35 minut. Zestaw kluczowych podzespołów uzupełnia potrójny aparat 64 MP wykorzystujący sensor Sony IMX 682. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida 11 z nakładką realme UI 2.0. GT, zgodnie z filozofią marki, będzie dostępny w Polsce w bardzo konkurencyjnych wobec innych flagowców cenach. Zostaną ona ujawnione 15 czerwca.