Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Realme GT Master Edition już dostępny w Polsce

Michał Miśko
Opublikowano
Realme GT Master Edition już dostępny w Polsce
realme

Realme GT Master Edition to najtańszy na polskim rynku smartfon z procesorem Snapdragon 778G 5G, najnowszym układem firmy Qualcomm stworzonym dla wydajnych średniopółkowców.

Realme GT Master Edition jest dokładnie tym, czego brakowało w segmencie smartfonowych średniaków, twierdzoi producent. Połączeniem wydajności układu Snapdragon 778G 5G z niepowtarzalnym i wyróżniającym go na tle konkurencji dizajnem.

Realme po raz kolejny sięgnęło po jeden z najbardziej innowacyjnych materiałów dostępnych na rynku – wegańską skórę. Tworzona w zrównoważony sposób na bazie włókien roślinnych jest nie tylko nowoczesna i ekologiczna, ale także praktyczna. Chroni smartfon, zapewnia komfortowy chwyt i nie zbiera odcisków palców. W przypadku GT Master Edition wegańska skóra dostępna jest w wersji Voyager Grey (kolor szary), sygnowanej przez japońskiego projektanta przemysłowego Naoto Fukasawę.

Nowość można zakupić również w dwóch wariantach kolorystycznych wykończonych tworzywem sztucznym: białym (Luna White) oraz czarnym (Cosmos Black). Obie wersje zaspokoją gusta użytkowników preferujących bardziej tradycyjne, błyszczące wykończenie.

Na fotografii realme GT Master Edition

Szerzej o realme GT Mater Edition pisaliśmy już przy okazji innego wpisu, a więc do niego właśnie odsyłamy po szczegóły. Warto jednak dodać, że smartfon w Polsce kosztuje 1499 złotych, natomiast za mocniejszą specyfikację, czyli wersję z 8/256 GB, zapłacimy 1799 złotych. Co istotne, każdy z tych wariantów jest dostępny w pełnej palecie kolorystycznej (biały, czarny i szary). Wersja Voyager Grey (szary) z wegańską skórą kosztuje dokładnie tyle samo, co smartfon w tradycyjnym wydaniu.

Dodatkowo w dniach 6-7 września, a więc z okazji premiery urządzenia w Polsce, realme GT Master Edition 8/256 GB będzie dostępny w specjalnej promocji flash sale za 1599 złotych. Promocja obejmuje wszystkie wersje kolorystyczne.

Realme GT Master Edition można nabyć w sklepach: RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet, x-kom, Komputronik, Morele, Empik oraz Sferis. Mają go w swojej ofercie także partnerskie sklepy internetowe marki realme: sklep-realme.pl oraz realmeshop.pl. Smartfon trafił również do sieci T-Mobile oraz Play.

 

 technologia i rozrywka